Założenia bloga

Blog Graj Muzyką jest niekomercyjną inicjatywą przeznaczoną dla fanów gier fabularnych. Autorzy bloga w możliwie regularnych odstępach czasu publikują notki na temat muzyki, która zawiera potencjał do wykorzystania w czasie gry. Za sukces uważamy każdą informację, że nasze artykuły pomogły komuś odnaleźć nowe źródło inspiracji, zaoszczędzić trochę czasu przy poszukiwaniach lub po prostu posłuchać trochę dobrej muzyki.

Autorzy nie przemycają linków do albumów nielegalnie wrzuconych do sieci. Pliki bezpośrednie, do których linkujemy, są zawsze udostępnione darmowo przez twórców lub zostały uznane za dobra kulturowe, których prawa autorskie nie obowiązują. Nie odpowiadamy za użytkowników, którzy ściągają pliki ze strony YouTube lub Wrzuta, które z zasady nie są do tego przeznaczone.

Blog jest otwarty na współpracę z nowymi osobami. Zapraszamy do kontaktu osoby chcące udzielać się dodając nowe notki, wymieniać linkami lub po prostu prosić o konkretne sugestie muzyczne. Komentarze pod notkami podlegają cenzurze - nie są tolerowane komentarze obrażające inne osoby, rasy czy grupy społeczne tudzież zachęcające do piractwa.

Obecnymi autorami notek są:

- Merry - miłośniczka muzyki wszelakiej, wykorzystująca niemalże każdy rodzaj muzyki pod różne sceny na sesji.
- Aureus - skupiony na muzyce tła i scen;
- Craven - skupiony na muzyce aktywnie używanej podczas sesji, wyróżniony między innymi publikacją obszernego artykułu w ramach zbioru Graj Trikiem opublikowanego przez wydawnictwo Portal;


Podziękowania za teksty i pomoc należą się też Czarnemu (artykuł o Front Line Assembly – Artificial Soldier), Thoctarowi (korekta pierwszych notek opublikowanych na stronie), Abbadonowi (były autor bloga), Ignacemu Trzewiczkowi (za zezwolenie na opublikowanie w ramach bloga jego artykułu z almanachu Graj Fabułą) i ROLowi (za przekazanie do recenzji materiału muzycznego do gry Robotica).

Mail kontaktowy: panpoeta@gmail.com ; merry.rpg@gmail.com